Gražiausi vakarai Karklėje

Rugpjūčio paskutinį savaitgalį Stebulių ateities bendruomenės kvietimu 10 bendruomenės narių palydėjo vasarą renginyje „Gražiausi mūsų vakarai“, kuris vyko Karklėje.

Prie jūros, laikydama rankose pagal senovinius receptus duonkepyje pačios iškeptą žemaitiškos ruginės duonos kepalą, renginio dalyvius pasitiko tikra žemaitė, sveikos gyvensenos propaguotoja, Lietuvos Žolinčių asociacijos prezidentė Danutė Kunčienė. Ji pakvietė visus atsilaužti ir paragauti dar šiltos duonos, kurią lauždami ir ragaudami pajutome tikros duonos kvapą, jos skonį, bendrystę. Dainuodami bendrą dainą, kurią išmokome važiuodami autobuse, pasisveikinome su jūra. Tai buvo įspūdinga žemaitiško svetingumo akimirka ant Baltijos kranto. Vakaro metu Danutė Kunčienė atskleidė sveikatingumo paslaptis, slypinčias sėklose, jūros gėrybėse, mokė, kaip pasigaminti vaistus nuo sąnarių skausmo ir kt.

Penktadienio vakarą apsirengę pagal jūreivišką aprangos kodą sutikome kaimo kapelą „Mingė“. Ne tik klausėmės jos koncerto, bet ir šokome, dainavome kartu. Šeštadienį klausėmės vaikų instrumentinio ansamblio koncerto, o po to mums koncertavo įspūdinga muzikinė grupė HITS iš Kretingos. Tai buvo nuostabūs ir gražiausi vakarai Karklėje. Šokiai, bendros dainos, nauji draugai, bendros vaišės, jūra, puikus oras paliko neišdildomus įspūdžius. Visus dalyvius nuostabaus skonio patiekalais vaišino virtuvės šefas Vaidas Karsokas. Dienomis džiaugėmės saule, jūra bei maudynėmis, o vakarais šokome, dainavome, palydėjome saulę.

Sekmadienį atsisveikinome su jūra, su senais bei naujai atrastais draugais. Visa mūsų bendruomenės komanda esame dėkingi Stebulių ateities bendruomenei, o ypatingai renginio sielai, organizatorei, idėjų generatorei Ritai Sebastinienei ir tiems, kurie padėjo suorganizuoti tokį nuostabų renginį ant jūros kranto. Esame dėkingi už dzūkišką nuoširdumą, bendrystę, už nuostabius gražiausius vakarus Karklėje.

Bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė

L. Davidonienės, A. Aleknavičienės nuotr. renginio akimirkos