2013 m. Vepriuose pirmą kartą įžiebta Kalėdų eglė

Veprių kaimo bendruomenė pirmą kartą Vepriuose įžiebė kalėdinę eglutę. Į eglutės įžiebimo šventę susirinko gausus būrys vepriškių, atvyko Kalėdų senelis su palydovais  – praeinančių bei ateinančių metų simboliais gyvate, arkliu.

Bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė pasveikino visus linkėdama gražių švenčių bei ateinančių metų. Ji padėkojo bendruomenės moterims už tai, kad jos rinkosi į bendruomenės namus ir iš antrinių žaliavų pagamino žaislus eglutei. Į šį darbą įsitraukė ir Veprių vidurinės mokyklos mokiniai, kurie taip pat atnešė pagaminę žaislų. Buvo pasidžiaugta, kad, nedarant žalos gamtai, papuošta natūraliai auganti eglutė miestelio centre, kelių sankryžoje ir aikštelėje, kur vepriškiai bei svečiai kasmet renkasi sutikti Naujųjų prie naujametinio laužo. Renginio dalyvius pasveikino ir Veprių seniūnė Dalė Urbonienė.  

Šventės metu bendruomenės moterys vaišino visus šilkine koše bei ant laužo išvirta arbata iš Veprių laukuose surinktų žolelių. Kaimo kapelos „Subatėlė“ vadovas Antanas Šimatonis grojo linksmas melodijas, organizavo ratelius. Kalėdų Senelis vaikams dovanojo saldainių. Įžiebta kalėdinė eglutė suteikė Veprių miesteliui šventinę kalėdinę nuotaiką.