Artėjant didžiausioms metų šventėms bendruomenė suorganizavo tradicinę kalėdinę akciją „Sušildykime gerumu“. Kalėdų senelis su dviem palydovais nykštukais aplankė ir pasveikino  per 20 ligonių bei vienišų Veprių senjorų, įteikdamas simbolines dovanėles.

Veprių miestelio centre įžiebta Kalėdų eglė. Šventės metu susirinkusius žmones sveikino bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė, Veprių seniūnė Dalė Radzevičienė. Jos linkėjo prasmingo laukimo, sveikatos, santarvės, geros nuotaikos. Į šventę atvyko Kalėdų senelis ir nykštukas. Jie taip pat linkėjo visiems gražių ateinančių švenčių, daug dovanų, suteikė džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Bendruomenės kulinarinio paveldo puoselėtojos Janina Pečeliūnienė ir Zita Jurenkovienė vaišino visus plovu ir žolelių arbata.

Baigėme įgyvendinti etninės kultūros globos  programos projektą „Padėkime atrasti Veprius“. Plečiantis turizmo sektoriui ir vis daugiau svečių pritraukiančiam Veprių miesteliui kyla problemų dėl lankytinų objektų informacinių ir nukreipiamųjų ženklų. Jaunoji Veprių karta domisi krašto kultūriniu paveldu, propaguoja sveiką gyvenimo būdą, daug keliauja pėsčiomis, dviračiais ir pasigenda nuorodų į vertingus kultūrinius objektus.

Baigtas įgyvendintas bendruomenės projektas „Veprių sveikatingumo tako poilsio erdvių kokybės gerinimas”, finansuojamas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintos programos „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras, kaip projekto partneris, organizavo sveikatingumo žygį sveikatingumo taku. Į jį įsitraukė ir bendruomenės nariai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvėliai.