Mielieji, Lai 2024-ieji, drakono metai, neša tik sėkmę. Linkime visko, kas geriausia ir šviesiausia. Daug Laimės, sveikatos, svajonių išsipildymo. Su Naujais! 

Veprių bendruomenė

Veprių bendruomenė Kūčių išvakarėse surengė pilietinę iniciatyvą „Sušildykime gerumu“.  Bendruomenės Kalėdų senelis su nykštukų palyda aplankė per 30 Vepriuose gyvenančių vienišų bei ligonių, įteikė simbolines bendruomenės dovanėles, dovanojo šventinę nuotaiką ne tik lankomiems, bet ir pakeliui sutiktiems žmonėms. Džiugu, kad prie mūsų iniciatyvos šiemet  prisidėjo ir Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai. Jie su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Vida Talutiene į Kalėdų senelio maišą įdėjo dar per 20 paruoštų dovanėlių.

Kalėdinės eglės įžiebimo šventė Vepriuose prasidėjo įspūdinga eisena su Kalėdų seneliu ir žibintus nešančiais žmonėmis. Juk gruodžio 13 d. yra Šviesos diena. Susirinkusieji nuotaikingai pasitiko Kalėdų senelį. Vyriausioji žibintininkė Rasa Šimonienė kalbėjo apie šviesą ir šilumą, kurią į šventę atnešė pačių sukurtuose žibintuose eisenos dalyviai. Kalėdų senelis, padedant susirinkusiems, įžiebė miestelio centre natūraliai augančią, šventiškai papuoštą eglę.

Veprių bendruomenės namuose vyko įdomi popietė “Sušildykime gerumu”, kurią organizavo bendruomenės narė, Ukmergės kultūros centro Veprių filialo renginių organizatorė Rasa Šimonienė.  Popietės  metu vyko viktorina, skirta Aukštaitijos metams. Renginio dalyviai daug bendravo, atsakinėjo į viktorinos klausimus.

Lapkričio 18 d. teko sudalyvauti Lazdijų rajono kaimo bendruomenės „Galstas“ bendrystės renginyje, kuriame vyko žirnių košės, iš dovanotų Stebulių ateities bendruomenės žirnių, degustacija. Renginio metu vyko šokėjų iš Simno pasirodymas, skambėjo dainos, buvo organizuojamos įvairios staigmenos. Vaišinomės Galsto bei kitų bendruomenių šeimininkių pagamintais valgiais

Bendruomenė baigė įgyvendinti kūrybiškumo skatinimo projektą „Padėkime atrasti akmenį su vaiko pėda“, kuriam dalinį finansavimą skyrė Ukmergės rajono savivaldybė. Projekto metu vepriškis skulptorius Viktoras Žentelis sukūrė rodykles, nurodančias Bečių akmens su vaiko pėda vietą. Prie kelio, netoli jo, pastatė suoliuką su rodykle, kad atėjusiems iki akmens būtų galima pailsėti.

Puslapis 1 iš 2